Дієта для очей При захворюваннях очей корисні такі продукти: морква, солодка картопля, зелені овочі для постачання організму бета-каротином; фрукти й овочі, де є вітамін С; морепродукти і пророщена пшениця для забезпечення організму цинком; пісне м'ясо, птиця, риба, а горіхи, вироби із цільних злаків насіння і зелені овочі, що містять вітаміни групи В; рослинні олії, авокадо для забезпечення організму вітаміном Е
<
...
Читати далі »
|
Cелера корисна для чоловіків Дуже люблю запах цієї рослини, тому і борщ, і супи варю обов'язково з селерою. А моя товаришка завжди пригощає смачними салатами з селери і приговорює при цьому: їжте, щоб не хрустіли коліна.
І справді, селера дуже корисна і смачна рослина. Вона багата на натрій - елемент, що зберігає молодість, як кажуть лікарі натуропати.
Якщо ваші суглоби втратили еластичність, а коліна "риплять", як незмащені дверцята - вам не вистачає натрію. Основна особливість селери в тому, що вона може замінити у стравах сіль. І це також завдяки натрію, якого з селери, на відміну від солі, можне о і римувати у значній кількості.
...
Читати далі »
|
Болить голова ? В цьому винна ваша сумочка!
Може, в цьому винна ваша сумка...
Якщо у вас розболілася голова, не поспішайте пити піґулку. Можливо, причина у важкій сумці, яку ви носите через плече. Жорсткі ремені, врізаючись у шкіру, перетискують трапецієподібні м'язи й шийно-плечові нерви, що пов'язані з головним мозком. Отож, якщо почуваєте дискомфорт, зніміть з плеча свою сумку і пересвідчитесь, чи не вона стала причиною головного болю.
|
Гарні груди. Вправи для збільшення грудей Жіночі груди вимагає спеціального догляду та своєчасної корекції. Крім косметологічних процедур та хірургічних методів, є такий простий і доступний, як гімнастика для грудей. Форма і розмір грудних залоз багато в чому обумовлені генетичними чинниками, простіше кажучи - передаються у спадок, і кардинально змінити ці параметри можна лише хірургічним шляхом. Бюст складається з 15-20 залізистих часточок, що мають вигляд виноградної кисті і розташованих у товщі сполучної тканини; м'язів у ньому немає. Але підтримують його м'язи - грудні і плечового пояса. Повного розвитку, можна сказати - розквіту грудні залози досягають до 18-20 років, і спочатку м'язи, як правило, цілком справляються зі своїм завданням. Всі прикрощі, пов'язані з бюстом, починаються у жінки після народження дитини. Відомо, що у годуючої матері грудні залози значно збільшуються в розмірах. Відповідно розтягується і шкіра, а підтримують м'язи виявляються заслабкі, щоб утримати цю «нову», стало важчим груди на належному місці. Коли період годування
...
Читати далі »
|
|