Лікування думкою
❖ Наказ клітинам передається думкою. Руки використовуються для передачі сигналу и енергії клітинам мислення. Досягається це шляхом поглажування або легеньким поплескуванням того місця, де розташований хворий орган.
❖ Мислення клітин за своїм рівнем відповідає рівню дитячого мислення, і це треба враховувати, звертаючись до якого-небудь органа. Тому вимоги повинні бути викладені чітко й ясно у формі звернення до примхливої, але улюбленої дитини, яка не виконує свої обов'язки.
❖ Звичайно, клітини не розуміють слів, вони розуміють зоровий або значеннєвий образ того, що треба зробити, щоб відновити нормальне функціонування органа, і є символом самої думки. Під час лікування необхідно сконцентрувати всю свою увагу на передачі уявного наказу органові, образно уявити хвору ділянку й увійти з нею у контакт.
❖ За рівнем розвитку й сприйнятливості органи значно відрізняються один від одного. Найбільш розумне і чуттєве серце. До нього потрібно звертатися дружньо й ніжно. Кишковик дуже терплячий і слухняний. Печін
...
Читати далі »
|
Цілюща сила радості
Радість є фоном, який настроює психіку на життєстверджуючий лад. Почуття радості - одне з найдивовижніших почуттів, які прикрашають життя людини. Надійним джерелом радості для практично здорової людини є фізична і розумова праця, яка приносить задоволення, Переживання радості сприяє плідній діяльності мозку. Радісно настроєна людина перероджується. Серце її б'ється веселіше, очі випромінюють доброту, рухи стають виразнішими, а політ думок - цілеспрямованішим . У такої людини загострюється сприйняття мистецтва і краси природи, поліпшується ставлення до оточуючих, стає більш плідною творча діяльність. Радість - це особливе субєктивяе переживання. викликане не тільки сприятливими ситуаціями, а й внутрішнім настроєм, який залежить від світовідчуття, від стану здоров'я. Загальновідомо, що хворий певною мірою втрачає почуття гумору.
|
М'ясо їсти чи не їсти? Більшість сучасних дієтологів сходяться на тому, що будь-які жорсткі обмеження в харчуванні завдають людині більше шкоди, ніж користі, якщо тільки мова не йде про які-небудь специфічні захворювання. На думку багатьох експертів, м'ясо - один з небагатьох продуктів, які ідеально підходять нашому організмові. У ньому містяться необхідні амінокислоти й білок, що є будівельним матеріалом для тіла. Крім того, лише при наявності білка організм здатен активно спалювати калорії, тобто регулювати нашу вагу. Запасати білок "на потім" організм не вміє, тому дефіцит його поповнюється за рахунок власних органів, у тому числі серця. Жінці необхідно з'їдати 100 г, чоловіку - 150 г білка на добу. Порівняйте: в одному яйці міститься близько 7 г білка, у той час як у 100 г курячої грудки - 20 г білка.
У певній мірі білок, що міститься у м'ясі, можна замінити білком рослинного походження, однак не повністю. І якщо ми говоримо про здоровий спосіб життя, то маємо на увазі, збалансоване повноцінне харчування, співзвучне чудовому кредо наших бабусь: усе добре в міру. Таким чином,
...
Читати далі »
|
Лікування кольором Його було винайдено задовге до наших днів. Дотепер його використовують у Китаї, Індії та Єгипті. Тривалість опромінювання теплими тонами - від 1/4 до півгодини. Колір направляється на оголену шкіру. Інша частина тіла повинна бути закрита.
При лікуванні захворювань:
МО3КУ(череп, тил шиї та обличчя) синій чи фіолетовий;
СЕРЦЯ (на частину грудей над серцем, на стопи і на руки) - індиго, синій, фіолетовий або оранжевий;
НИРОК (на нижню частину спини, поперек, стегна і стопи) - жовтий;
М'ЯЗОВОЇ СИСТЕМИ (на ліву частину голови) - червоний;
ШКІРИ (на хворе місце) - жовтий;
ПРЯМОЇ КИШКИ - так, як при хворобах нирок.
Характеристика основних кольорів при лікуванні:
ЧЕРВОНИЙ колір стимулює сенсорні центри, збуджує цереброспинальну рідину симпатичну нервову систему, підвищує рівень гемоглобіну, насичує енергією печінку, сприятливий для м'язів і лівої півкулі головного мозку. Застосовують при пікуванні анемії, порушень крові, бронхіальної астми, куприкової зони, ендокринної системи, меланхолії, паралічу, пневмонії, туберкул
...
Читати далі »
|
Знизити рівень холестерину Чи знаєте ви, який у вас рівень холестерину? З десятьох опитаних мною людей, тільки четверо відповіли ствердно. А дарма. Адже відомо, що захворювання серцево-судинної системи утримують тривке перше місце серед причин смертності населення. А інфаркт, стверджують спеціалісти, лише кульмінація довгого процесу, протягом якого артерії, що живлять серце, поступово закупорюються. Чи можна якось попередити хворобу? Так. І багато чого тут залежить від вашого щоденного харчування.
Немає продуктів поганих або хороших, говорять лікарі: шкідливе лише надмірне. Якщо ви вирішили боротися з надлишком холестерину, зовсім не обов'язково відмовлятися від улюблених страв. Треба тільки в усьому знати міру і запам'ятати декілька правил.
- Червоне м'ясо, особливо яловичину і баранину, їжте не частіше 2-3 рази на тиждень. Готуйте його без додавання жиру: варіть, тушкуйте або смажте на сковороді з антипригарним покриттям. І якнайчастіше заміняйте м'ясо рибою або птицею.
- Віддавайте перевагу знежиреним молочним продуктам. Купуйте сорти сиру з вміст
...
Читати далі »
|
Для організму корисна музика Недарма майбутніх лікарів навчають розпізнаваті "нормупатологію", відтворюючі звуки працюючих серця або легень. Ще в Стародавні часи Лікарі намагалсь уловіті ритм пульсу й підкоріті рітмові музично. І навіть зобразіті тони серця у вігляді нот. Комп'ютерні Технології цею процес полегшують.
ШЛУНОК ЛЮБИТИ БАРАБАН
ЯКЩО хвороба - збій рітмів, Як також їх відновіті? Впливати тім, де ритм лежить в основі. Музикою. У Давні часи існував спеціальній медичний театр, де лікувалі різнімі мелодіямі. Древні цілітелі розрізнялі навіть ступені вплива на хворобу музичний інструментів.
Звуки сопілки Асклепій рекомендував Пацієнтам з поганим настроєм, депресією, Як сказали б ми сьогодні. Ліра Може Допомогті чутлівій людіні.
У Якості музікотерапії хворого після операції або пораненими Лікарі рекомендують прослуховування співу. Уроки співу Корисні, напріклад, тім, хто страждає на астму (а зараз спів неврологи рекомендують Пацієнтам Із логоневрозів). Особливе Місце музікотерапія займає при лікуванні псіхічніх захворювання. У Свій годину при деяки псіхіатрічніх лікарнях існувалі в Яко
...
Читати далі »
|
Лікування опіків При опіках внутрішніх органів корисно пити вивар з льону (столова ложка на півлітра води), насіння кип'ятити, поки не вийде слизь. Вживати тричі на день. Допомагає обліпихове масло (по столовій ложці тричі на день), вивар з вівсяної крупи, чай з трави підбілу.
Опіки зовнішні радить лікувати у такий спосіб. Змочити у холодній перевареній воді марлю, яку накласти на обпечену шкіру. Через кілька секунд марлю зняти. Можна до холодної води додати трошки житнього борошна. Засипати опіки питною содою. А згодом прикладати прополіс, розведений на олії. Добре змащувати опіки молодою сметанкою, прикладати терту моркву, траву сухоцвіту болотного, настояного на соняшниковій олії. Допомагає збите яйце, насіння льону, зварене на молоці.
Ефективне ліку
...
Читати далі »
|
Перша допомога при опіку Опіки можуть бути викликані сухим жаром (вогонь), вологим жаром (пар або гарячі рідини), електрикою, а також їдкими хімічними речовинами. Надаючи допомогу при опіку, необхідно перш за все усунути його причину (наприклад, погасити полум'я). Уражене місце слід якомога швидше охолодити, помістивши в холодну воду або під струмінь холодної води з крану. У будь-якому випадку НІКОЛИ не наносьте на опіки ніяких мазей або кремів і не розкривайте пухирі, які можуть утворитися на шкірі. Після надання першої допомоги звертайтесь за невідкладною медичною допомогою в наступних випадках: якщо опік займає велику площу, якщо шкіра значно пошкоджена або обвуглена, якщо утворилося багато бульбашок, а також якщо потерпілий відчуває сильний біль. Навіть невеликі опіки на обличчі і руках можуть викликати утворення рубців, тому бажано без зволікань звернутися до лікарської допомоги.
...
Читати далі »
|
Як не захворіти на грип
Для профілактики грипу чи не найкращий лік - настій часника. Дрібно накришіть три зубчики, залийте 30-50 мл. окропу. Дайте настоятися годину-другу, процідіть. Закапуйте в кожну ніздрю 2-3 краплі один-два рази на день. Настій можна використовувати два дні.
Можна закапувати по 4-5 крапель свіжого соку алое або каланхое - через кожні 2-3 години два-три дні поспіль. Постійно пийте чай з лимоном або малиновим, варенням, а також тепле молоко з медом.
В дитячій кімнаті можна поставити блюдце з подрібненим часником.
Зміцнюйте горло
Коли всі засоби боротьби з почервонілим горлом перепробувані, набридли ліки і гіркі настоянки для полоскання - згадайте про холодну воду. Лікарі натуропати стверджують: якщо взимку перед виходом на вулицю 2-3 рази прополоскати горло холодною водою, а повернувшись у квартиру, зробити так само, можна допомогти своєму не дуже стійкому горлу звикнути до різкої зміни температур. Саме так воно загартовується: голос не погрубішає, ви не захрипнете, а навпаки,
...
Читати далі »
|
Як підняти і зберегти імунітет В кожного нашого органа є свої кулінарні вподобання. Серце любить курагу і банани, очі -моркву і чорниці, нирки - кавуни, а кості хочуть сиру. Імунна система також любить гарно попоїсти, особливо навесні, коли сил - уже на дні... Вітамін С. Головні джерела: болгарський перець, цитрусові, чорна смородина, диня, помідори, сира капуста. Але! Вітаміну С стає менше, якщо ви курите. Протизаплідні таблетки й аспірин також виводять вітамін С з організму.
Цинк. Найважливіший для імунітету мікроелемент. Якщо цинк у дефіциті - нові клітини просто не утворюються. Головні джерела: морепродукти (мідії, краби, креветки). Червоне м'ясо, печінка, серце. Насіння гарбуза і соняшника, бобові, вівсяна
...
Читати далі »
|
|