Вітаю Вас, Гість
Головна » 2011 » Лютий » 11

Користь жувальної гумки

nullЖуймо!

Ми якось негативно сприймаємо, коли молоді люди безперестанку жують жуйки. А виявляється - це корисно. Процес жування гальмує старіння головного мозку і запобігає віковому погіршенню пам'яті - такого висновку дійшли японські вчені. Скануючи мозок людей, які жували, вони виявили, що жувальні рухи активізують гіпокамп - мозкову структуру, що відповідає за короткочасну пам'ять. Крім того, було з'ясовано, що внаслідок збудження гіпокамп знижує рівень гормонів у крові, пригнічуючи прояви стресу. І справді, неважко помітити, що жування, навіть тієї ж жувальної гумки, зменшує напругу, тривогу і вегетативні реакції..

Коли жувати жуйку шкідливо: 

1. Якщо у Вас є пломби в зубах, то тривалий жування може просто розхитати ці пломби. 

2. Жувати жувальну гумку натщесерце, а тим більше жувати її цілий день - дуже шкідливо для здоров'я. Пр ... Читати далі »
Просмотров: 1205 | Комментарии (1)

Пивний живіт. Як позбутися пивного живота

null Живіт не від пива, а для пива!

Чому зростає пивний живіт?

У самій назві «пивний живіт» укладено величезний міф. Пузо росте не через пиво, хоча зовсім без нього в цій справі не обійшлося. Говорити, що пиво корисно і пити його потрібно не буду - ця дешева реклама всім набридла вже. Калорійність пива коливається близько 40-50 ккал/100 грам. Для порівняння - 100 грам картоплі 80 ккал, 100 грам чорного хліба 210 ккал, 100 грам незбираного молока 70 ккал. Погодьтеся - очевидно, що звинувачувати у всьому калорійність пиво явно не варто.Пиво у великих дозах «б'є» по нирках і по печінці: нирки розбухають у результаті рідинного удару, а печінка зношується. Тому любителі пива не тільки набувають собі живіт: у них жовтіє шкіра та білки очей, стають ламкими нігті та волосся.

Пиво, самому по собі, є продуктом, який стимулює апетит і впливає на травлення. Якщо людина п'є пиво, то у переважній ... Читати далі »

Просмотров: 7318 | Комментарии (1)

Лікування пульпіа народними засобами

nullПульпіт - запалення зубної м'якоті, пульпи зуба. Як правило, пульпіт є ускладненням карієсу 

Симптом и. Гостра нападоподібний біль, що підсилюється в нічний час, віддає по гілки трійкового нерва, внаслідок чого хворий не завжди може точно вказати на хворий зуб. 

Традиційні методи лікування 

Запалену пульпу видаляють, канал зуба пломбують. 

Нетрадиційні і народні методи лікування 

• При пульпіті необхідно терміново звернутися до лікаря. Якщо такої можливості немає, то можна спробувати на час заспокоїти біль народними засобами. 

• Покласти горошину прополісу на зуб і тримати 15-20 хвилин. Зверху прикрити ватним тампоном. 

• Натерти часником зап'ясті на внутрішній стороні руки і потім туго прибинтувати дрібно нарізаний часник до зап'ястя, на область пульсу, прикривши попередньо шкіру ганчірочкою, щоб уникнути опіку. Якщо болить зуб 

праворуч, потрібно зав'язувати ліву руку, і навпаки. 

• Якщо зуб болить зліва, то на правий великий палець близько нігтя накласти розрізану цибулину, часточку часнику або к ... Читати далі »
Просмотров: 1015 | Комментарии (0)

Лікування пародонтозу народними засобами

nullПародонтоз - запальне захворювання пародонту (сукупності тканин, що оточують корінь зуба), характеризується його руйнуванням. Пародонтоз викликається запаленням, виразками і інфікуванням ясен, па-родонтальних зв'язок і кісток, які підтримують зуби. Послаблюючи ці підтримують структури, пародонтоз може призвести до втрати зубів. Ряд хронічних захворювань (діабет, хвороби щитовидної залози та ін) »деякі ліки і тютюн збільшують загрозу пародонтозу. 

Пародонтоз може розвиватися повільно, роками не викликаючи болю або інших помітних симптомів, або досить швидко. 

Симптоми. До симптомів пародонтозу відносяться: кровоточать при чищенні зубів ясна; хворобливі і запалені ясна (червоні і припухлими); відставання ясен від зубів; виділяється з ясен гній; зрушені або розійшлися зуби; зміни в розташуванні зубів, відчутні при жуванні або прикусі; постійний поганий присмак і запах з рота. 

Традиційні методи лікування 

На початкових стадіях захворювання ефективні методи фізіотерапії. При гострому перебігу хвороби потрібно розсічення ясна, все ... Читати далі »
Просмотров: 1509 | Комментарии (0)