Лікування опіків При опіках внутрішніх органів корисно пити вивар з льону (столова ложка на півлітра води), насіння кип'ятити, поки не вийде слизь. Вживати тричі на день. Допомагає обліпихове масло (по столовій ложці тричі на день), вивар з вівсяної крупи, чай з трави підбілу.
Опіки зовнішні радить лікувати у такий спосіб. Змочити у холодній перевареній воді марлю, яку накласти на обпечену шкіру. Через кілька секунд марлю зняти. Можна до холодної води додати трошки житнього борошна. Засипати опіки питною содою. А згодом прикладати прополіс, розведений на олії. Добре змащувати опіки молодою сметанкою, прикладати терту моркву, траву сухоцвіту болотного, настояного на соняшниковій олії. Допомагає збите яйце, насіння льону, зварене на молоці.
Ефективне ліку
...
Читати далі »
|
Перша допомога при опіку Опіки можуть бути викликані сухим жаром (вогонь), вологим жаром (пар або гарячі рідини), електрикою, а також їдкими хімічними речовинами. Надаючи допомогу при опіку, необхідно перш за все усунути його причину (наприклад, погасити полум'я). Уражене місце слід якомога швидше охолодити, помістивши в холодну воду або під струмінь холодної води з крану. У будь-якому випадку НІКОЛИ не наносьте на опіки ніяких мазей або кремів і не розкривайте пухирі, які можуть утворитися на шкірі. Після надання першої допомоги звертайтесь за невідкладною медичною допомогою в наступних випадках: якщо опік займає велику площу, якщо шкіра значно пошкоджена або обвуглена, якщо утворилося багато бульбашок, а також якщо потерпілий відчуває сильний біль. Навіть невеликі опіки на обличчі і руках можуть викликати утворення рубців, тому бажано без зволікань звернутися до лікарської допомоги.
...
Читати далі »
|
|